Doprajte si skutočný zážitok z kongresu

Vo Wellness Hoteli Patince nájdete dokonalé spojenie pracovných povinností s oddychom. K dispozícii máte 4 konferenčné sály, komfortné ubytovanie, bazénový a saunový svet, širokú ponuku SPA procedúr a množstvo športových aktivít priamo v hoteli alebo blízkom okolí.

Kongresové priestory, ktoré sa vám prispôsobia

Naše priestory vieme plne prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám. Naše 4 konferenčné sály disponujú kvalitným technickým vybavením a sú vhodné pre malé i väčšie skupiny. Konferenčná technika bola minulý rok vo veľkých sálach Sever a Juh úplne zmodernizovaná tak, aby spĺňala požiadavky najnáročnejšie požiadavky prezentácií a prednášajúcich.

Rozmer
Rozmer v m2
Grande Congress Hall
18m x 18 m
324
72
180
100
250
U-sedenie Škola I-sedenie Divadlo / Kino
72 180 100 250
Cena za 1 deň
400 €
Cena za 1/2 deň
200 €

Grande Congress Hall

možnosť rozdelenia na 2 samostatné priestory – Congress Hall Juh a Congress Hall Sever, klimatizovaný priestor, wifi pripojenie na internet, premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, notebook, mikrofón, ozvučenie, prenosný parket

Rezervovať
Congress Hall Juh
7,55m x 18m
136
56
70
50
100
U-sedenie Škola I-sedenie Divadlo / Kino
56 70 50 100
Cena za 1 deň
300 €
Cena za 1/2 deň
150 €

Congress Hall Juh

klimatizovaný priestor, wifi pripojenie na internet, premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, notebook, mikrofón, ozvučenie, prenosný parket, panoramatické okná s denným svetlom s možnosťou zatienenia, vlastná terasa pri jazierku s africkými sumcami s výhľadom na Rímsky kúpeľ, vhodné na coffebreak prestávky, či večerný raut.

Rezervovať
Congress Hall Sever
10m x 18m
179
60
100
50
150
U-sedenie Škola I-sedenie Divadlo / Kino
60 100 50 150
Cena za 1 deň
300 €
Cena za 1/2 deň
150 €

Congress Hall Sever

klimatizovaný priestor, wifi pripojenie na internet, premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, notebook, mikrofón, ozvučenie, prenosný parket, panoramatické okná s denným svetlom s možnosťou zatienenia, priamy vchod od parkoviska v prípade prenosu firemných podkladov do kongresovej miestnosti.

Rezervovať
Konferenčná sála
9m x 5.4m
49
30
40
30
40
U-sedenie Škola I-sedenie Divadlo / Kino
30 40 30 40
Cena za 1 deň
170 €
Cena za 1/2 deň
85 €

Konferenčná sála

možnosť rozdelenia na 2 samostatné priestory – Konferenčná sál Západ a Konferenčná sála Východ,klimatizovaný priestor, wifi pripojenie na internet, premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, notebook, mikrofón, ozvučenie, prenosný parky

Rezervovať
Konferenčná sála Západ
4.5m x 5.4m
24
14
16
14
16
U-sedenie Škola I-sedenie Divadlo / Kino
14 16 14 16
Cena za 1 deň
100 €
Cena za 1/2 deň
50 €

Konferenčná sála Západ

klimatizovaný priestor, wifi pripojenie na internet, premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, notebook, mikrofón, ozvučenie, prenosný parky

Rezervovať
Konferenčná sála Východ
4.5m x 5.2m
24
14
16
14
16
U-sedenie Škola I-sedenie Divadlo / Kino
14 16 14 16
Cena za 1 deň
100 €
Cena za 1/2 deň
50 €

Konferenčná sála Východ

klimatizovaný priestor, wifi pripojenie na internet, premietacie plátno, flipchart, dataprojektor, notebook, mikrofón, ozvučenie, prenosný parky

Rezervovať

Komfortné ubytovanie, na ktoré nezabudnete

Hotel disponuje 98 izbami s celkovou kapacitou 206 pevných lôžok + 40 prísteliek. Izby sú dvoj- až štvorlôžkové a pre tých najnáročnejších sú k dispozícii dvoj- až šesťlôžkové apartmány. Na každej izbe nájdete klimatizáciu, balkón, minibar, TV a trezor. Samozrejmosťou je aj bezplatná wifi, ktorá je dostupná na všetkých hotelových izbách a v spoločných priestoroch hotela.

Kuchyňa, ktorú si zamilujete

Pýšime sa výbornou kuchyňou, ktorá poteší chuťové bunky každého hosťa. Na svoj event si môžete vybrať občerstvenie zo všeobecnej ponuky alebo vám ponuku pripravíme presne podľa vašich predstáv.

Coffe breaks

Coffe break - káva, minerálka 
2,70 €

Coffee break Standard - káva, čaj, minerálka, sladké/slané pečivo 
4,40 €

Banketové menu

Banketové menu I. 
10,00 €

Banketové menu II. 
13,00 €

Bufetové menu 

Bufetové menu 
15,00 €

Slávnostný raut

RAUT I. 
19,00 €

RAUT II. 
25,00 €

Čo u nás nájdete?

Image
Brochure left image
Image
Brochure right image
Každá časť hotela je vám plne k dispozícii rovnako ako všetky služby, ktoré poskytujeme. Nezáleží na tom, či máte chuť na výbornú kávu, zábavu pri bowlingu alebo relax pri masáži, u nás nájdete všetko pre ešte lepší zážitok z pobytu.
File
7 mb - 18 strán
Reštaurácia

Gurmánske špeciality našej kuchyne splnia očakávania aj tých najnáročnejších. Ponuku jedál dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín. Okrem hotelovej reštaurácie, ktorá disponuje terasou pri jazere, si môžete vychutnať rýchle občerstvenie aj vo Wellness bare, a to priamo pri bazénoch vo vodnom svete. V letnej sezóne odporúčame navštíviť náš Grill bar vo vonkajšom areáli, kde nájdete rôzne grilované a rybie špeciality.

Lobby bar

Ideálne miesto, ktoré ponúka ničím nerušený priestor na výbornú kávu či zákusok. Okrem štandardnej značkovej kávy máme pre vášnivých kávičkárov v ponuke aj rôzne druhy plantážnej kávy a tiež široký výber kvalitných koňakov, whisky a regionálnych ovocných destilátov. Odporúčame tiež vyskúšať naše čerstvé domáce zákusky.

Bowling bar

Dve bowlingové dráhy, biliard, šípky, stolný futbal a bar so širokou ponukou alko a nealko miešaných drinkov, kvalitných whisky, koňakov, regionálnych ovocných destilátov a vín. Miesto stvorené na zábavu. V prípade záujmu vám tiež vieme zorganizovať bowlingový turnaj.

Bazénový svet

V našich bazénoch využívame vodu z nášho vlastného termálneho prameňa. Má priaznivý účinok na pohybové ústrojenstvo. Nájdete u nás najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s teplotou 31 °C, pokojový bazén a vírivku s teplotou 36 °C. Počas letnej sezóny sú vám k dispozícii aj vonkajšie bazény.

Saunový svet

Fínska, švédska, bylinková a parná sauna sú vám k dispozícii počas celého pobytu. Ich kombináciou si môžete posilniť imunitu a dopriať tak telu výdatný oddych a regeneráciu.

Beauty & SPA

Širokú ponuku masáží a skrášľovacích procedúr ocenia nielen ženy, ale i muži. Profesionálni maséri pomôžu uvoľniť každý jeden sval na tele. K dispozícii sú tiež šikovné thajské masérky. Naši hostia môžu využiť tiež kadernícke a kozmetické služby a aktuálnu novinku – rybičky Garra Rufa.

Aktivity, ktoré inde nenájdete

Plavba po Dunaji s vlastnou vyhliadkovou loďou

Jedinečný zážitok, ktorý nájdete len u nás. Počas eventov vieme pre vašich hostí zabezpečiť vyhliadkovú plavbu na našej lodi z prístavu Marína Patince. Plavbu loďou vieme, samozrejme, prispôsobiť aj vašim potrebám a pripraviť na lodi nezabudnuteľný večierok.

Golfový turnaj v meste Tata (Maďarsko)

Golf sa stáva čím ďalej obľúbenejším športom a získava si stále viac priaznivcov. Vďaka našej spolupráci s golfovým rezortom v Maďarsku vám vieme zabezpečiť turnaj pre vašich hostí spolu s dopravou, inštruktormi a potrebným vybavením.

Degustácie vína a destilátov

Úzko spolupracujeme s lokálnymi výrobcami vín a destilátov. Súčasťou vášho eventu môže byť ochutnávka spolu s výkladom od samotných výrobcov.

Športové aktivity

Ak chcete svojmu eventu dodať trochu športového ducha a stmeliť kolektív formou súťaží, sú vám k dispozícii rôzne indoorové či outdoorové aktivity. Medzi nimi napríklad paintball, štvorkolky, jazda na koni, lukostreľba, šerm či bowling. Samozrejmosťou je aj mnoho iných aktivít, ktoré vám vieme poskytnúť po konzultácii a špecifikácii eventu.

Sumce africké

Termálne jazierko v areáli hotela je domovom exotických sumcov afrických. Africké sumce sú často nazývané aj walking fish – kráčajúce ryby. Nemajú totiž problém kráčať po plutvách ako po nohách. Ich unikátnosť tiež spočíva v charakteristických zvukoch, ktoré vydávajú mimo vody, a tieto ryby sú schopné prijímať kyslík aj priamo z ovzdušia. Počas pobytu v Patinciach budete mať možnosť tieto zaujímavé živočíchy spoznať a zároveň sa stať svedkom ich pravidelného kŕmenia.

Thajské masáže

Wellness hotel Patince spolupracuje s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami. Vďaka tomu máte možnosť dopriať svojmu telu a duši to najvzácnejšie, čo v tomto smere existuje.

 

Nezáväzná cenová ponuka

Všetky polia označené hviezdičkou * sú povinné.